پودرگوگرد میکرونیزه را از کجا بخریم؟

گوگرد پودری یا پودر میکرونیزه گوگرد یکی از انواع مهم کود کشاورزی می باشد که مورد نیاز همه کشاورزان است. پودر میکونیزه گوگرد نقش مهمی در افزایش قدرت جذب ریشه گیاهان داشته و همچنین از این پودر گوگردی برای آفت کشی در گیاهانی همچون انگور به صورت گسترده استفاده می شود.

در ادامه با پودر میکرونیزه گوگرد بیشتر آشنا خواهیم شد و آسانترین روش خرید گوگرد پودری را به شما خواهیم گفت

خرید پودر گوگرد

گوگرد چهارمین عنصر مورد نیاز گیاهان برای رشد و محصول دهی است. این ماده در درون گیاهان سبب انجام برخی عملکرد های حیاتی شده و در داخل خاک هایی که دارای حالت آهکی و شور هستند ، موجب کاهش pH می شود و امکان جذب هر چه بیشتر ریزمغذی ها و مواد غذایی موجود در خاک و کود های کشاورزی را فراوهم می آورد.

کودمیکرونیزه گوگرد یکی از کودهای پرمصرف در صنعت کشاورزی به حساب می‌آید که به برای حاصلخیزی و اصلاح خاک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر به هر دلیلی خاک از نظر این عنصر فقیر باشد درخت به خوبی نمی‌تواند رشد کند. معمولا بیشترین کمبود در خاک‌هایی مشاهده می‌شود که در معرض شستشو قرار دارند که در چنین شرایط بایستی به بستر، کود گوگرد استفاده نمود.

کود میکرونیزه گوگرد پودری تولید شده توسط شرکت پویش شیمی ساعی قزوین ، با استفاده از سیستم Micronizer و از گوگرد تولید شده در پالایشگاه های کشور تولید می گردد ،
بنابراین علاوه بر خلوص بسیار بالا ، کاملا حالت پودری و میکرونیزه داشته و فاقد سنگ و کلوخ در داخل خود می باشد.

گوگرد پودری به رنگ زرد یک دست و در بسته بندی های 25 کیلوگرمی عرضه می گردد و امکان سفارش این محصول به آسانی و فقط با یک تماس با شماره 09125818105 خواهد بود و یا شما میتوانید به بخش فروشگاه وبسایت پویش شیمی ساعی قزوین مراجعه کرده و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید .

کلام پایانی

در کنار کودهای مختلفی که برای درختان استفاده می‌شود، گوگرد توانسته جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص بدهد. گوگرد نه تنها برای درختان انار،پسته،موز بلکه برای بسیاری از گیاهان به عنوان چهارمین عنصر ضروری به حساب می‌آید که دلیل آن را می­توان به نقشی که در متابولیسم، فتوسنتر و پروتئین سازی گیاه دارد نسبت داد. بنابراین کمبود آن می‌تواند مشکلات فراوان از نظر رشد و بازدهی را ایجاد کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *